רחוב שרה 4, באר-שבע
...מסדרים ומנקים קצת, עוד רגע בבקשה

Microsoft 365 ושירותי מיילים בענן

מיילים - הכלי העיקרי והשימושי ביותר לתקשורת פנים-ארגונית. כלי כל כך מוכר שנמצא איתנו

כבר הרבה שנים, שנשאלת השאלה - מה כבר עוד נשאר לחדש בתחום הזה? מתברר שלא מעט...

Microsoft, חברת התוכנה המוכרת ביותר בעולם, מציעה לארגונים מבחר כלים להתנהלות ארגונית אפקטיבית וקלה, כלים שהופכים את ההתנהלות ליעילה, וכמובן - רווחית יותר.

בין כלים אלו, נמצא כמובן הכלי השימושי מכולם - Outlook , כלי שליחת המיילים, אבל עם טוויסט ?

הגיע הזמן להתקדם לדור הבא של המיילים הארגוניים - שירותי מיילים בענן!

הנה רק חלק מהיכולות החדשות והמשופרות שיש לשירותי המיילים בענן להציע לכם: מנוע חיפוש מהיר ויסודי יותר, אפשרויות התאמה אישית ויכולות הרחבה המאפשרות חיבור ליישומים הקיימים בארגון, לוחות שנה חכמים שמתעדכנים אוטומטית מאירועים שנשלחים בדואר אלקטרוני (כמו טיסות והזמנות חדרים בבתי מלון), הצעות למיקום פגישות שמסתמכות על המיקום שלך... וזה רק חלק קטן מהרשימה ?

הגיע הזמן ליהנות מכלי שנותן לכם הרבה יותר משליחת מיילים.

ולא, לא שכחנו מהענן

הענן, למי שלא מכיר, הוא שמה של הטכנולוגיה שפרצה לחיינו לפני מספר שנים, ומאז רק הולכת ומתעצמת. בפשטות - מדובר בשירותים ומערכות שמופעלים על שרתים רחוקים (לא בבית העסק/הארגון), ומאפשרים לקיים פעילות עסקית רגילה לחלוטין, ללא צורך באחזקת השרתים בבית העסק וללא צורך במשאבי מחשוב חזקים כלל. שירותי Microsoft 365 הם שירותים כאלו - ניתן להשתמש בהם מכל מחשב, ללא דאגה של שמירת הנתונים, גיבויים ואבטחתם.

קקדו טק - כי על הצלחת הארגון פשוט לא מתפשרים!

אנו עובדים בשותפות Silver עם Microsoft מזה כמה שנים, במהלכן הענקנו תמיכה מסודרת לארגונים ועסקים בישראל, צברנו מומחיות והתמקצעות, וסייענו לכולם להגדיל את הפעילות העסקית תוך זמן קצר יחסית. אנו יודעים להתאים ו"לתפור" את שירותי Microsoft 365 בהתאמה לצורכי כל ארגון ועסק, בהתאמה לנפח הפעילות וכמות העובדים.

מוכנים לשלב הבא של הצלחת הארגון?

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות התקנה מהיר, שדרוג המערכות הישנות לחדשות - כולל גיבוי והעברת המידע (שום דבר לא הולך לאיבוד!), גישה מאובטחת, נפח אחסון רב, שיתוף יומנים, זמינות מלאה ללא תלות בשרתים או חיבור לאינטרנט, ועוד...

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו, או לשלוח פנייה באמצעות האתר.

הצטרפו למהפכה >

יש לכם שאלות? נשמח לענות!

    פיתוח אתרים פיתוח אתרים Created By
    הלינק הועתק
    דילוג לתוכן