רחוב שרה 4, באר-שבע
...מסדרים ומנקים קצת, עוד רגע בבקשה

ניטור מערכות מידע

להקדים תרופה למכה זו לא סתם סיסמה,

בטח לא כשמדובר במערכות חיוניות שאינן מתפקדות בארגון!

מערכות המחשוב בכל ארגון או עסק, הם הלב הפועם שאחראי על העברת מידע, שמירתו והגנתו באופן שוטף. במקרה של תקלה במערכת המחשוב, הארגון עלול לסבול מתקלות שעלולות להשפיע באופן מהותי על הפעילות, התפוקה והתוצרת - ולצערנו, לכל השפעה כזו יש גם תג מחיר שנלווה אליה.

תחזוקה שוטפת יכולה למנוע תקלות כאלו - תקלות שנגרמות עקב הזנחה, עקב חיבורים לקויים, תשתית שאינה מתאימה וכד'. היערכות ובדיקה מראש תסייע משמעותית לצמצום המצבים שבהם אתם עומדים חסרי אונים מול ארון השרתים או המחש שמסרב להידלק.

ניטור בלי שום ויתור!

בעזרת שירותי הניטור של קקדו טק, נוכל לבחון את ביצועי מערכת המחשוב שלכם בכל רגע נתון, ונדע להתריע במקרה שאנו מזהים נקודת תורפה או כשל מערכות, ונדע כמובן להציע את הפתרון הטוב והמהיר ביותר עבורכם.

בנוסף, נוכל לסייע לכם בניטור השירות המקוון שאתם מעניקים - בין אם השירות ניתן ללקוחות מחוץ לארגון או בתוכו, אנו נוכל לאפשר לכם לקבל מידע על זמינות המערכת, תקלות בזמן אמת, וגם מידע על איכות השירות הניתן ללקוח.

ומה בעצם נדרש מכם?

התשובה הקצרה - כלום.

התשובה הארוכה - אנו דואגים להכול. החל מהחיבור למערכות הארגון (דיסקים, זיכרון, מעבדים וכד'), אפיון ההגדרות הנדרשות בהתאמה למשאבי הארגון, התקנת ציוד נלווה - במקרה שיש צורך, ובקיצור... אנו מטפלים בכל הדרוש, מ-א' ועד ת'. הניסיון שצברנו מול ארגונים קטנים, בינוניים וגדולים, הביאו אותנו לרמת מומחיות ושליטה שאין כדוגמתה. בזכות מומחיות זו אנו חוסכים לכם זמן, כסף ו'כאב ראש'. מילה של קקדו.

אז איך לסייע לכם?

תהליך העבודה מולנו פשוט ביותר: אנו נאפיין את הצרכים שלכם, נתאים פתרונות בדיוק רב, נטפל בכל ההגדרות כולל תדירות הניטור, ונספק לכם תובנות מעשיות וזמני תגובה מהירים במקרה של תקלה. כמו כן נציע לכם כמה אפשרויות לקבלת התרעות - הודעת SMS, שיחת טלפון מהכונן שלנו, מייל וכד'. מה שעובד לכם טוב יותר.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו, או לשלוח פנייה באמצעות האתר.

הצטרפו למהפכה >

יש לכם שאלות? נשמח לענות!

    פיתוח אתרים פיתוח אתרים Created By
    הלינק הועתק
    דילוג לתוכן