0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
שירותי IT ומיקור חוץ

שירותי IT ומיקור חוץ

בעבר, עסקים ארגונים ומוסדות היו מנוהלים בצורה נייחת, כאשר אלפי מסמכים ואישורים הנוגעים בתפעול העסק היו מתויקים בניילוניות ובקלסרים שונים. הודות להתפתחות הטכנולוגיה, כיום כמעט כל החברות והעסקים מנוהלים באופן ממוחשב. כחלק מהקמת ותפעול מערכת המחשוב של כל עסק חברה או ארגון, נדרש שימוש בשירותי IT ומיקור חוץ.

שירותים אלו מבוססים על דרכי ניהול מודרניות, כאשר בעזרתן תפעול הפעילויות אשר לא קשורות ישירות לבסיס החברה העסק או הארגון מועברים ישירות לספק מקצועי. בכך, נחסכת מבעלי העסק מלאכת ההתעסקות במגוון משימות הליבה של העסק, ונוצרת לו האפשרות להתרכז כל כולו בהצלחת ובקידום העסק שבבעלותו.

הקמת שירותי IT ומיקור חוץ

כאמור, בעזרת מיקור חוץ ושירותי IT, מגוון שירותים טכניים הנוגעים בניהול הקמה ותכנון של העסק מועברים לידיים מקצועיות. באם השירותים מבוצעים בצורה מקצועית, מערכות המחשב של העסק פועלות בצורה מהירה וחלקה, ללא אי – אלו תקלות ובעיות. ככלל, ישנם שלושה שלבים חיוניים בהקמת והנהגת שירותי IT ומיקור חוץ:

  • אפיון: שלב האפיון כולל את בחירת הפתרונות הטכנולוגיים בהתאם לצרכי העסק הארגון או החברה. האפיון יבוצע בעזרת סיעור מוחות של אנשי מקצוע מטעם חברת הטכנולוגיה ונציגים מטעם העסק המדובר.
  • הקמה: שלב ההקמה מאופיין בהקמת השירותים, בצורה מהירה ויעילה.
  • תפעול: מיד בתום ההקמה, אנשי מקצוע מטעם חברת המחשוב יהיו אמונים על תפעול מערכת המחשוב של העסק.

בחירת חברה לשירותי IT ומיקור חוץ

שירותי IT ומיקור חוץ הינם חיוניים ומשמעותיים לתפעול יעיל ואפקטיבי של העסק או הארגון, ואחראים במידה רבה על הצלחתם. בשל כך, חשוב לבחור בחברה או ספק מוכר ומנוסה. חברת קקדו טק מציגה ניסיון עשיר של למעלה מעשור בתחומים טכנולוגיים שונים, לרבות סיפוק שירותי IT ומיקור חוץ. אנשי המקצוע מטעם החברה מנוסים אף הם, ודואגים להעניק ייעוץ וליווי מקצועי עבור כל לקוח באשר הוא, כאשר עבור כל עסק וארגון מוסדרת תכנית מקצועית בהתאם לצרכים והדרישות. קקדו טק מעניקה שירות למגוון חברות ועסקים גדולים וקטנים כאחד וגורפת מדי עת ציונים יוצאים מגדר הרגיל על טיב השירות והיחס האדיב.