0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
שירותי IT ומיקור חוץ

שירותי IT ומיקור חוץ הם חלק מהתחומים המרכזיים בכל ארגון אשר מבוסס על שיטת ניהול מודרנית וחדשנית. מטרת שירותים אלה היא להוציא מארגונים וחברות את תפעול הפעילויות שאינן נמצאות בבסיסו ולהעבירן לצוות המקצועי של חברת קקדו טק. אופציה זו מאפשרת לכם להותיר את פעילות הליבה של הארגון בתפעול ובניהול ישיר של מיטב אנשי המקצוע של חברתנו, כך שתוכלו ליהנות מנוחות בלתי מתפשרת ולהתמקד בתחום התמחות הארגון, ולהשקיע בו את מירב המשאבים לצד שליטה יעילה על האגפים היצרניים בארגון.

התאמת פתרונות ממוקדים לכל ארגון

חברת קקדו טק מונה צוות מנצח של קבלני משנה מומחי  IT ומיקור חוץ אשר מעניקים ללקוחות החברה שירותי ייעוץ טכנולוגיים בתחומים אלה, בהתאמה מקצועית ובהיקף מלא, המותאמים לצרכיהם של ארגונים שונים. אנו מעניקים שירות לעסקים קטנים, בינוניים, חברות ענק, מוסדות, מפעלים ועוד. שירותים אלה ניתנים על ידי צוות עובדי החברה על ידי השיטות הבאות: פיתוח ותחזוקת תשתיות מחשוב בארגון לצד התקנת מערכות באתרי הלקוח.

מגוון שירותים המותאמים באופן אישי לכל ארגון

חברת קקדו טק וצוות עובדיה מעניקים ללקוחות החברה מגוון פתרונות מיקור חוץ במודלים גמישים ומגוונים. אופציה זו מאפשרת ללקוחותינו ליהנות מקשת רחבה של מומחי טכנולוגיות בעלי ניסיון רב והתמחות במגוון תפקידים וטכנולוגיות. השירותים ניתנים בהיקפים וברמות ניהול שונות אשר תואמים בקפידה לאופי פעילות הארגון ועל פי צרכי הארגון.

היתרונות שלנו:

  • גמישות רבה בהתאמת היקף כוח אדם מקצועי ואפשרות תגבור מהיר בעת פרויקטים מורכבים.
  • צוות המומחים שלנו מעניק שירותי תמיכה מקצועית לעובדים, הכולל את הכשרתם לתפקיד והעשרת הידע המקצועי שלהם לאורך כל הדרך.
  • כיסוי מלא של כל צרכי הארגון, החל מתשתיות, שירותי ענן, פיתוח ועוד.
  • תמיכה ומענה מידי לאורך כל הפרויקט על ידי מנהל פרויקט צמוד.
  • סיוע על ידי מגוון רחב של מומחים טכנולוגים על פי דרישה, החל ממנהלי פרויקטים, אנשי פיתוח, אנשי תשתיות ועוד.

כל פרויקט בתחום שירותי IT ומיקור חוץ המבוצע בחברתנו הינו מבוסס על מתודולוגיות גיוס וניהול מוכחות בשטח שהובילו לידי פרויקטים מוצלחים ביותר!