0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
שירותי ענן

שירותי ענן הם ללא ספק המילה האחרונה בתחום ה– IT, כך שהם שירותים הכרחיים בכל ארגון! ההתקדמות המסחררת בעולם המחשוב מאפשרת לעסקים רבים ליהנות מארסנל טכנולוגי המכיל בתוכו טכנולוגיות מתקדמות ומודרניות הכוללות מגוון שירותים בענן. טכנולוגיה זו היא בעלת יתרונות רבים לעסקים, בכך שהיא מאפשרת לעובדים לעבוד מכל מקום אפשרי, הן מהבית והן אצל לקוחות החברה, לצד הגנה מלאה מפני תקלות טכניות או אובדן מידע.

איך זה עובד?

טכנולוגית ענן מבוססת על שרתים פיזיים המחוברים אחד לשני ויושבים במקום אחד. שרתים אלה יוצרים מערך אחד המכיל כמות עצומה של זיכרון, הם מכילים כוח מחשוב ושטח נרחב של אחסון נתוני החברה. בין היתר, שירותי ענן יעילים לצורך הקטנת ההוצאות החודשיות של הארגון ומונעים ממנו להחזיק ציוד על גבי ציוד במשרד, כך שכל מה שדרוש הוא מחשב פשוט וחיבור לאינטרנט על מנת לתפעל את השירות, ללא שום מאמץ פיזי וללא חוטים ותשתיות המפוזרים במשרד.

כל היתרונות במחשוב בענן:

גמישות גבוהה של המערכת – כאשר מערכת המחשוב של כל ארגון נמצאת בענן, ישנה אפשרות להוסיף משאבי מחשוב בקלות רבה, ניתן להוסיף משתמשים נוספים או עובדים זמניים על פרויקט ועוד.

גיבוי יעיל והמשכיות עסקית  – שירותי ענן מנתקים את הקשר בין מיקום המשרדים, כך שניתן לעבוד בכל מקום ולקבל את כל המידע הדרוש. יתרון זה מאפשר לעובדי החברה לבצע פרויקטים בזמן הפסקת חשמל, מהבית, מחו"ל או מכל מקום אחר. בנוסף, הגיבוי מנוטר 24/7 שעות ביממה, כך שניתן לגבות את המידע ולשחזר אותו בכל זמן רצוי.

חיסכון כספי לארגון – בהעברת המחשוב לענן תוכלו לחסוך בעלויות האחזקה של מערך המחשוב באופן משמעותי, כיוון שאין צורך לרכוש שרתים פיזיים וציוד.

מה אנו מציעים?

חברת קקדו טק הינה חברה מובילה לשירותי מחשוב המספקת ללקוחותיה מגוון שירותים בתחום הענן ומציעה צוות מנצח של עובדים לצד פתרונות מחשוב מובילים. כלל מוצרי החברה מותאמים באופן אישי לכל לקוח וניתנים על ידי ליווי אישי, החל מהשלב של בחינת פתרונות מחשוב וכלה בהקמה ותחזוקה שוטפת של המערכות הפועלות בארגון.