0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
שירותי גיבוי בענן

המידע העסקי אותו צובר כל ארגון במהלך השנים הוא אחד הנכסים החשובים ביותר בו, הרי הוא מכיל מידע קריטי שערכו לא יסולא בפז. אם בעבר עסקים רבים היו מסתמכים על גיבוי ידני, הם היו חושפים מידע זה לאובדן, כיוון שכל תקלה קטנה כמו תפעול לא נכון של המערכת, טעות אנוש, נזקי וירוס, השבתה, שריפה או כל תקלה אחרת, היה יכול לגרום לאובדן המידע הכל כך חשוב.

דור העתיד של גיבוי בענן – שירות חיוני בכל ארגון!

שירותי גיבוי בענן מאפשרים לארגונים וחברות לשמור על הנתונים במקום נפרד לגמרי משרתי הארגון, וזאת על מנת להבטיח את השמירה על הנתונים במידה וייגרם נזק פיזי למחשב או למבנה. חשוב לציין כי גיבוי בענן מציל חברות שלמות לאחר נזקים שיכולים לקרות גם בשל נזקי שריפה, מים, הרס וגם כמובן נזקי וירוסים.

איך זה עובד?

חברת קקדו טק הינה חברה מובילה לשירותי מחשוב, כאשר מטרת החברה לספק לארגונים וחברות מגוון פתרונות בענן, וביניהם שירותי גיבוי בענן שיאפשרו ללקוחות החברה שקט נפשי וביטחון בעת תקלה. שירותי הגיבוי מסופקים על ידי צוות עובדי החברה ומנוהלים באמצעות אתר באינטרנט אשר מאפשר לארגונים וחברות לבצע מגוון פעולות, בראש ובראשונה – לשמור על כל המידע של הארגון במקום אחד מאובטח, לשנות הגדרות משתמש, לשחזר ולשתף קבצים מכל מקום אפשרי ומכל מחשב על ידי יוזר ועוד.

את תוכנת הגיבוי בענן אנו מתקינים על גבי המחשבים בארגון בהם נמצאים הקבצים הנדרשים לגיבוי, כאשר ניתן בכל רגע נתון ובקלות רבה, להוסיף משתמשים ולהגדיל את נפח האחסון בהתאם לדרישת הארגון.

כל היתרונות במעבר לשירותי ענן על ידי "קקדו טק"

  • גיבוי אוטומטי לכלל המידע בארגון, המאובטח בענן בצורה מיטבית.
  • אפשרות גיבוי לקבצים, שרתים, תוכנות עסקיות, תמונות ועוד.
  • אפשרות שחזור של גרסאות גיבוי קודמות.
  • בקרה מלאה על השירות כולל קבלת התראות במייל עם איכות הגיבוי שהתבצע.
  • שירות תחזוקה מלא ותמיכה על ידי מוקד.
  • עלות חודשית נמוכה ללא צורך בציוד כלל וכלל!