0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
שירותי אינטגרציה מתקדמים

שירותי IT הם לב ליבו של כל ארגון או חברה והם מספקים עבורם יציבות לתשתיות התקשורת והמחשוב בארגון. תשתיות אלו הן חשובות לצורך התנהלות מוצלחת של כל ארגון ולצורך פעילות עסקית  סדירה. מעבר לכך, תשתיות יציבות מבטיחות רמת זמינות גבוהה של מערכות המחשוב והמידע שהן הבסיס להתנהלות תקינה של המערכות בעבודה שוטפת. מכלול הסיבות האלו מביא ארגונים רבים להקים תשתיות אמינות ואיכותיות ולתחזק אותן בצורה מקצועית שישרתו בנאמנות את הארגון.

פתרונות נקודתיים המותאמים באופן אישי לכל ארגון

חברת קקדו טק, מציעה עבור לקוחותיה מגוון פתרונות של תשתיות ואינטגרציה המותאמות באופן אישי לכל ארגון. באמצעות תשתיות אלו, צוות עובדי החברה מעניק ומיישם מענה מקיף למגוון צרכי המחשוב והתקשורת בארגונים, בין אם מדובר בארגונים קטנים, בינוניים, מוסדות, מפעלים וחברות ענק. מעבר לכך, צוות עובדי החברה מעניק פתרונות נקודתיים בהתאם לדרישת התקשורת בכל ארגון, על פי אופי פעילות החברה, על פי דרישת הלקוח ועל פי הצורך ובצורה מקצועית ביותר – ללא פשרות!

מה כוללים שירותי האינטגרציה שלנו?

  • ניהול פרויקטים ממוקדים על פי דרישת הלקוח.
  • אפשרות מעבר לתשתיות הענן המתקדמות.
  • שירותי office 365 המותאמים באופן אישי לכל ארגון.
  • הקמת חוות שרתים והתקנת החומרה והרישיונות.
  • ניהול המידע ובסיס הנתונים במקום אחד, מקצועי ומיומן.
  • שדרוג תשתיות חומרה ותקשורת על פי הצורך.
  • אבטחת מידע.

הפתרונות והשירותים הרבים של חברתנו מביאים לחיסכון משמעותי עבור ארגונים, הן חיסכון במשאבים והן בעלויות חודשיות שוטפות, כך שאנו מאפשרים לכם על ידי שירותי האינטגרציה שלנו ליהנות מחיסכון כספי לצד שמירה על תצורה אחידה בתשתיות המחשוב של הארגון. בנוסף לכך, אנו עובדים עם מיטב היצרנים בשוק בתחום התשתיות, החומרה והתוכנה וזאת בכדי לספק עבורכם את המוצרים האיכותיים ביותר.

תמיכה מלאה לצד שירות אישי לכל לקוח

כל פרויקט אינטגרציה המבוצע על ידי צוות עובדי החברה, מלווה באופן אישי מתחילת התהליך ועד סופו, כאשר לאחר מכן תוכלו להיעזר במוקד התמיכה העומד לרשותכם בשעות היום ולקבל שירות אישי.