0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
ניטור מערכות מידע

מערכות מידע בכל ארגון זקוקות לתחזוקה שוטפת על מנת שלא להגיע למקרה חירום שבו המערכות אינן מתפקדות. לא מעט פעמים ארגונים נתקלים בבעיות שונות, אם זו מערכת קריטית שקרסה, אם ישנה תקלה בשרתים השונים בארגון ללא שום התראה מוקדמת ועוד. לכן, ישנה חשיבות רבה לבחינת הדברים מראש על מנת לאתר תקלות עתידיות ולהיערך להן מוקדם ככל שניתן על מנת למנוע מקרי חירום כל עוד המערכת תקינה.

למי נדרשים שירותי הניטור?

כל ארגון המחזיק ברשותו תשתיות, שרתים או מערכות בענן המשרתות את הארגון, יכול להשתמש בשירותי ניטור שיאפשרו לו בזמן אמת לעלות על כל תקלה ולטפל בה מבעוד מועד, על מנת לשפר את יעילות המערכות ואת נוחות העבודה לעובדי החברה. מעבר לכך, גם ארגונים המעוניינים לנטר את איכות השירות המקוון אשר ניתן ללקוחות הארגון, יוכלו לדגום את חווית הזמינות ללקוחות מחוץ לארגון או בתוכו על ידי ניטור מערכות מידע שיאפשרו לארגון לקבל חיווי מגורם חיצוני אודות תקלות, אודות זמינות המערכות ואיכות השירות ללקוח.

איך זה עובד?

חברת קקדו טק, הינה חברה מובילה לפתרונות מחשוב לארגונים, ובין היתר צוות עובדי החברה מספק שירותי ניטור מערכות מידע לארגונים קטנים, בינוניים, מפעלים, מוסדות ועד חברות ענק. הניטור על ידי צוות עובדי חברת קקדו טק מתבצע על ידי האלמנטים הבאים: על ידי שרתים, FW, ראטורים וציוד נוסף על פי בחירת הלקוח ועל פי התאמה אישית לאופי פעילות הארגון. הניטור חל על דיסקים, זיכרון, מעבדים, משאבים ועוד.

היתרונות בשירותי ניטור על ידי חברת קקדו טק:

  • אנו מאפיינים את צרכי הארגון ומתאימים את הפתרונות המדויקים ביותר לארגון.
  • אנו בוחנים היטב את תדירות הניטור של כל אלמנט לקבלת תוצאות מדויקות.
  • לרשותכם זמני תגובה מהירים בכל תקלה, כך שתוכלו ליהנות מזמניSLA  קצרים ביותר בעת תקלה.
  • תוכלו לבחור באמצעי ההתראה הנוחים לכם: באמצעות מייל, SMS או שיחה טלפונית על ידי כונן אנושי.
  • אנו מציעים צוות מקצועי המבטיח ניטור מורחב ככל האפשר, המכסה את הרכיבים השונים הקיימים במערכת הארגון.