0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
ייעוץ וליווי טכנולוגי

בעידן הטכנולוגי המתקדם, כל ארגון זקוק לשירותי מחשוב יציבים, יעילים ומותאמים בקפידה לאופי פעילות הארגון. שירותי ייעוץ וליווי אישי של חברת קקדו טק ניתנים על ידי מיטב היועצים בשוק אשר מבינים את החשיבות העצומה של שירותי המחשוב בעסקים ומאפשרים לכל ארגון לקבל מגוון רב של שירותי ייעוץ וליווי תחת קורת גג אחת. המטרה המרכזית של שירותי הייעוץ היא – לאפשר לכם לייעל את מערך המחשוב בארגון, החל מהקמת מערכות מחשוב בחברות חדשות ועד שיפור והחלפת מערכות מחשוב בארגונים קיימים.

כיצד שירותי הייעוץ שלנו יוכלו לסייע לכם בזמן אמת?

ריבוי היישומים והתשתיות בארגונים מייצר עבורם אפקטיביות רבה בניהול וניצול משאבים ואפשרות חיסכון בעלויות ובכוח אדם. תקלות שונות בשל אי בחירה נכונה של תשתיות יכול לגרום לקריסה ממשית של פעילות החברה ופגיעה בלקוחות הקיימים, ובכלל במידע הרב של כל ארגון. לכן, תכנון נכון של תשתית תקשורת בארגון על ידי ייעוץ וליווי מקצועי יכול לסייע רבות לפעילות העסקית של הארגון גם בזמן של תקלות שונות במערכות המחשוב.

צוות היועצים של חברת קקדו טק מציע ניסיון רב בתחום לצד יכולת מוכחת בתכנון תשתיות תקשורת  לצרכים שונים בארגון. הצוות המנצח של החברה משלב ראייה מערכתית מורכבת ולוקח בחשבון את כל הפרמטרים החשובים לצורך בניית מערכות מחשוב מתקדמות כמו את אופי פעילות הארגון, כמות הנפשות הפועלות בארגון, את הצרכים העתידיים של הארגון, את דרישת הארגון ועוד. רק לאחר הכרה מעמיקה של פרמטרים אלה, צוות היועצים שלנו יתאים עבורכם את כלל מערכות המחשוב והגיבויים הנחוצים לצורך התפעול השוטף של הארגון.

ידע שווה כוח – אנו כאן כדי לתת לכם אותו!

השירותים הניתנים בחברתנו במסגרת ייעוץ וליווי טכנולוגי:

  • ייעוץ כללי לשירותי המחשוב לארגונים חדשים או קיימים.
  • ייעוץ וליווי בעת התקנת תשתיות, רשתות תקשורת ושרתים.
  • ייעוץ לגבי התקנת מערכות טלפוניה מתקדמות.
  • עבודה נכונה עם מיילים בענן.
  • צורת העבודה בארגון במערך המחשוב.
  • ועוד.

כלל שירותי הייעוץ בחברתנו ניתנים בהתאמה אישית לכל חברה. למעשה אנו תופרים עבורכם את "חליפת המחשוב" בדרך המקצועית ביותר!