0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
מאמרים

הגנה מפניי התקפות סיבר

איך להגן על הנתונים שלכם מפני מתקפות סייבר: בני האדם ראו חשיבות בהגנה ושמירה על הפרטיות לאורך כל ההיסטוריה. דבר זה מתבטא בהתקנת מנעולים חזקים בדלתות הבתים, הצבת שומרים, ולפעמים אף הצבת בע"ח בפתח דלתות המגורים. כל אלו נועדו להגן מפני פריצות של בני אדם פיזית לתוך הבתים. מסוף שנות המאה ה-20, החלה להתפתח שיטת פריצות חדשה-מתקפות סייבר.

מערכת הדואר האלקטרוני Office 365

משחר ההיסטוריה נהגו בני האדם להעביר מסרים והודעות איש לרעהו. בתחילה, היו הודעות מועברות על ידי רצים ושליחים אשר היו מוסרים באופן ורבלי את ההודעות. כיום, הודעות מועברות בתוך כמה שניות בעזרת מכשירים ממוחשבים דוגמת מכשירים סלולריים, מחשבים ניידים, טאבלטים ודומיהם. ההודעות הללו מועברות ללא התחשבות במיקום גאוגרפי, מרחק, זמן וכו'.

ייעוץ וליווי טכנולוגי למוסדות ולעסקים

אנו מצויים כיום בעידן טכנולוגי מתקדם, בו כל ארגון מוסד או עסק מוכרח להיעזר בשירותים ממוחשבים על מנת להתנהל כהלכה ולנצל את הפוטנציאל הטמון בתוכו. ללא שירותים ממוחשבים המותאמים כמו כפפה ליד לאופי וצרכי העסק, העסק עתיד לפגר מאחורי מגוון המתחרים הרחב הקיים בשוק, וכפי שידוע, השוק הישראלי מוצף בעסקים מכל תחום, והתחרות נחשבת כלל לא פשוטה.

שירותי IT ומיקור חוץ

בעבר, עסקים ארגונים ומוסדות היו מנוהלים בצורה נייחת, כאשר אלפי מסמכים ואישורים הנוגעים בתפעול העסק היו מתויקים בניילוניות ובקלסרים שונים. הודות להתפתחות הטכנולוגיה, כיום כמעט כל החברות והעסקים מנוהלים באופן ממוחשב. כחלק מהקמת ותפעול מערכת המחשוב של כל עסק חברה או ארגון, נדרש שימוש בשירותי IT ומיקור חוץ.

פתרונות מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענן הינו שם נוסף לשירותי מחשוב המצויים בבעלות ספקי שירות. הספק מעניק למעשה תשתית ממוחשבת לעסקים וארגונים שונים המבוססת על רשת האינטרנט, ללא צורך בהתקנות אי – אלו תוכנות או חומרות. פתרונות מחשוב ענן לעסקים מאפשרות לבעלי העסקים ועובדי העסק להתחבר מכל מקום לנתונים וקבצים של העסק.

מהם היתרונות של מיילים בענן?

מזה למעלה מעשור העולם מתנהל באמצעות הדואר האלקטרוני. מיליוני הודעות אלקטרוניות, או מיילים כפי שנהוג לכנותם, נשלחות מדי יום. חלק מהמיילים המתקבלים הינם הודעות סרק לא משמעותיות, פרסומות, הודעות ספאם ועוד, אך ישנו חלק לא מבוטל של מיילים חיוניים, אשר מצריך שמירה לטובת שימוש עתידי.

שירותי מחשוב לעסקים

ענף העסקים במדינת ישראל הינו מפותח ביותר, כאשר לכל תחום נתון ניתן למצוא אלפי עסקים ונותני שירות הפזורים ממטולה ועד אילת. מגוון העסקים במדינה מיטיב עם הלקוחות מחד, מפני שהוא מאפשר להם לבחור את העסק הרצוי והטוב ביותר עבורם מתוך מבחר רחב של עסקים קיימים.

שירותי גיבוי בענן

בעבר, בעלי עסקים גדולים כקטנים היו נאלצים לשמור אלפי אישורים ומסמכים, בתוך קלסרים גדולים ומאובקים. הנתונים הכתובים במסמכים ובאישורים הללו היו חיוניים לתפעול העסק, ולעיתים קרובות היה על בעלי העסקים להציגם ולהשתמש בהם. הקלסרים הללו תפסו מקום רב, והיו חשופים לאי – אלו מזיקים דוגמת חרקים, לחות, אבק ופגעי מזג אויר.

הקמת ותחזוקת רשתות תקשורת

כל בעל עסק מתחיל ומנוסה יודע כי על מנת לייעל את תפעול העסק, ולמקסם את הפוטנציאל הטמון בו, עליו להיעזר ברשתות תקשורת יעילות ומתקדמות. אם עד לפני מספר שנים היה ניתן לחזות בעסקים המנוהלים בצורה ידנית, אשר כללה תיוק מסמכים ואישורים בקלסרים ובתיקיות נייחות, כיום הכול מתנהל בצורה ממוחשבת.