0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
פתרונות מחשוב ענן לעסקים

פתרונות מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענן הינו שם נוסף לשירותי מחשוב המצויים בבעלות ספקי שירות. הספק מעניק למעשה תשתית ממוחשבת לעסקים וארגונים שונים המבוססת על רשת האינטרנט, ללא צורך בהתקנות אי – אלו תוכנות או חומרות. פתרונות מחשוב ענן לעסקים מאפשרות לבעלי העסקים ועובדי העסק להתחבר מכל מקום לנתונים וקבצים של העסק.

כבר לפני חמישים שנה אנשים חשבו על יעילות וחשיבות שיתוף קבצים בין משתמשים שונים, אולם רק בשנים האחרונות החל שימוש משמעותי בתחום, הודות להפחתות הטכנולוגיה. כיום, מרבית בעלי העסקים המוסדות והארגונים משתמשים בפתרונות מחשוב ענן לעסקים, ונהנים ממגוון יתרונות כפי שיבואר בהמשך.

יתרונות מחשוב ענן לעסקים

כאמור, שירותי ענן לעסקים ממציאים פתרונות רבים עבור עסקים רבים, כאשר גודל העסק אינו מהווה כלל תפקיד משמעותי בנושא. היתרונות אותם מעניקים שירותי מחשוב ענן לעסקים הינם רבים ומגוונים, בין היתר:

  • חיסכון כספי: הודות לפתרונות מחשוב לעסקים שיוצרת גישה לשרתים אינטרנטיים, נוצר חיסכון כלכלי ניכר, בשל אי הצורך ברכישת תוכנות וחומרות אשר היו חיוניים לכאורה לתפעול העסק.
  • גיבוי מרכזי: מחשובי ענן לעסקים יוצרים גיבוי תמידי לקבצי העסק. בכך, מובטחת המשכיותו של העסק או הארגון גם בעת תקלות ממוחשבות או נזק כזה או אחר.
  • גישה מכל מקום: הודות לשימוש האינטרנטי, ניתן לגשת לקבצי ונתוני העסק מכל מקום גאוגרפי.
  • עלות קבועה מראש: מחיר השירות קבוע וידוע מראש. בכך, לא צפויות חריגות כלכליות במהלך השנה הנובעות מהתקנים ממוחשבים.
  • צריכת חשמל פחותה: השימוש בשירות גורם להורדה בכמות החשמל הנצרכת, ובאופן ישיר אף לחיסכון כלכלי.

פתרונות מבית קקדו טק

חברת קקדו טק מציגה ומעניקה מגוון פתרונות מחשוב ענן לעסקים גדולים בינוניים וקטנים. הודות לקקדו טק, מאות חברות ועסקים מנוהלים בצורה יעילה ושוטפת, ללא תלות במיקום גאוגרפי של העובד ובהתקנת תוכנות וחומרות. לרשות קקדו טק ניסיון עשיר של למעלה מעשור בענף המחשוב, והמוניטין שצברה החברה במהלך השנים הללו הינו יוצא מגדר הרגיל. אנשי מקצוע מטעם החברה צפויים להיפגש עם כל בעל עסק או ארגון, להציג בפניו תכנת מוסדרת בהתאם לצרכיו ולהעניק לו ייעוץ הולם ומקצועי.