0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
מערכת הדואר האלקטרוני Office 365

מערכת הדואר האלקטרוני Office 365

משחר ההיסטוריה נהגו בני האדם להעביר מסרים והודעות איש לרעהו. בתחילה, היו הודעות מועברות על ידי רצים ושליחים אשר היו מוסרים באופן ורבלי את ההודעות. כיום, הודעות מועברות בתוך כמה שניות בעזרת מכשירים ממוחשבים דוגמת מכשירים סלולריים, מחשבים ניידים, טאבלטים ודומיהם. ההודעות הללו מועברות ללא התחשבות במיקום גאוגרפי, מרחק, זמן וכו'.

אחת הדרכים המרכזיות להעברת מסרים והודעות היא מערכת הדואר האלקטרוני, המוכרת גם בתור המייל. כל עסקאות ומגוון דוגמאות נוספות. בשל פופולריות מערכת הדואר האלקטרוני, מיליוני אנשים ברחבי העולם משתמשים בה מדי יום, בעזרת גלישה דרך מגוון מכשירים ממוחשבים. על מנת להקל ולסייע בשימוש בעלי העסקים ועובדיהם במערכת המייל, קיימים כיום שירותי ענן שונים, המבוססות על תשתיות אינטרנט. Office 365 מבית מיקרוסופט היא אחת מחבילות הענן המובילות בשוק, כפי שיבואר בהמשך.

מערכת Office 365

מזה כשש שנים מפעילה מיקרוסופט שירותי ענן (המאפשרים בין היתר גישה למערכת המייל מכל מקום ומכל מכשיר) המכונים office 365. במסגרת שירותי הענן הללו, קיימים חבילות המיועדות לעסקים קטנים המונים עשרים וחמישה עובדים לכל היותר, וכן עסקים גדולים הזקוקים ליכולת אחסון רחבה ותמיכה ממחושבת משך כל שעות היממה. לכל חברה מתאימה חבילה שונה, בהתאם למבנה, אופי וגודל החברה. בדומה לשאר שירותי ענן, אופיס 365 מאפשר גישה מכל מקום בגלובוס לדואר האלקטרוני, כמו גם ללוח השנה הממוחשב, אנשי הקשר, מסמכים, אישורים חשובים ועוד. באמצעות אופיס 365 תפעול כל חברה ועסק נעשים קלים ופשוטים.

אופיס 365 של קקדו טק

כאשר בוחרים חברה להקמת שירותי ענן דוגמת אופיס 365, חשוב לוודא כי מדובר בחברה מוכרת ומנוסה. קקדו טק מציגה ניסיון עשיר של למילה מעשר שנים בהקמת שירותי ענן שונים, לרבות office 365. אלפי בעלי עסקים מוסדות וארגונים פונים לקקדו טק לקבלת שירות וליווי טכנולוגי, כאשר רובם ככולם מרוצים מהחברה וביצועיה. החברה מעניקה ליווי וייעוץ טכנולוגי, בנוסף לגישה מכל מקום לדואר האלקטרוני ושאר יישומים ממוחשבים. אנשי מקצוע מטעם החברה מרכיבים עבור ככל לקוח את החבילה המתאימה לו, על מנת לנצל את מקסימום הפוטנציאל של העסק.