0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
מעבדת תיקון למחשבים וניידים

הטכנולוגיה המתקדמת בעולם המחשבים היא לב ליבה של כל ארגון או חברה. דבר זה מביא בעלי ארגונים וחברות למצב שבו הארגון אינו יכול לתפקד כלל ללא מערכות מידע, לכן בכל תקלה, עסקים רבים נכנסים למצב שבו אחד העובדים אינו יכול לתפקד, מה שיכול להשפיע על השירות הניתן ללקוחות החברה. בדיוק בשל סיבות אלו, חברת קקדו טק מציעה עבור לקוחותיה מעבדת תיקון מחשבים ברמה הגבוהה ביותר.

מה אנו מציעים?

לרשותכם צוות טכנאים מיומן אשר זמין להעניק לכם שירות תיקון מחשבים ניידים ונייחים במעבדה המאובזרת היטב. בין יתר שירותי המעבדה תוכלו למצוא את השירותים הבאים: תיקון שרתים, החלפת חלקי חילוף לכל סוגי המחשבים, התקנת תוכנות, שדרוגים, ייעוץ אישי לגבי תיקון או התקנת תוספים, התקנת מחשבים חדשים, מתן ציוד זמני והרשימה עוד ארוכה, כך שנותר לכם להגיע למעבדה וליהנות מקשת רחבה של שירותים.

מעבדת שירות מורשית של HP

חברת קקדו טק הינה ספקית שירות מורשית של חברת HP היחידה באזור הדרום. אנו משמשים ככתובת אחת לחלקי חילוף ותיקוני מחשבים ניידים ונייחים של חברת HP בקו העסקי, כך שתוכלו למצוא מכלול שירותים תחת קורת גג אחת. אפשרות זו מציגה את חברתנו כחברה מובילה בתחום תיקון מחשבים ובעלת כל הציוד הדרוש לצורך תיקון ומתן שירות למחשבים מסוגים שונים.

קצת על צוות הטכנאים שלנו

חברת קקדו טק מחזיקה ברשותה צוות טכנאים בעלי ניסיון רב ומיומנות אשר מתמחים בסוגי תקלות שונות, כאשר רובן מורכבות ודורשות ידע טכני מעמיק לצד ייעוץ והתקנת תוכנות מורכבות לצורך הפעילות העסקית של הארגון. כלל השירותים ניתנים באחריות מלאה ובשירות אדיב ואישי, תוך כדי התחשבות בזמני SLA הקצרים ביותר ככל שניתן.

למה דווקא אצלנו?

  • ברשותנו חלקי חילוף וחלפים מקוריים ואיכותיים של חברות מובילות.
  • זמני SLA קצרים במיוחד תוך כדי התחשבות בפעילות הארגון.
  • אפשרות התקנה או תיקון המחשבים באתר הלקוח.
  • עובדים מיומנים העוברים הדרכות ותדריכים לעיתים קרובות.
  • מעבדת שירות מורשית של החברה המובילה- HP למוצרים עסקיים.
  • שירות אדיב ואישי לכל לקוח בדגש על מקצועיות בלתי מתפשרת.