0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
מהם היתרונות של מיילים בענן?

מהם היתרונות של מיילים בענן?

מזה למעלה מעשור העולם מתנהל באמצעות הדואר האלקטרוני. מיליוני הודעות אלקטרוניות, או מיילים כפי שנהוג לכנותם, נשלחות מדי יום. חלק מהמיילים המתקבלים הינם הודעות סרק לא משמעותיות, פרסומות, הודעות ספאם ועוד, אך ישנו חלק לא מבוטל של מיילים חיוניים, אשר מצריך שמירה לטובת שימוש עתידי.

ככלל, בשנים האחרונות החלה האנושות להשתמש במגוון רחב של מכשירים אלקטרוניים לטובת הגלישה באינטרנט. כפועל יוצא מכך, השימוש בדואר האלקטרוני החל להיעשות באמצעות טלפונים הסלולריים, טאבלטים ומחשבים הניידים ולא רק במחשבים הנייחים כפי שהיה נהוג בעבר. בשל כך, נוצר הצורך בזמינות ונגישות הדואר האלקטרוני, ללא תלות בזמן, מיקום גאוגרפי או המכשיר בנו נעשה שימוש. על צורך זה עונה שירות מיילים בענן.

יתרונות מיילים בענן

יתרונות מיילים בענן הינם מגוונים ביותר, ולא לשווא אלפי בעלי עסקים ברחבי הארץ משתמשים בהם. בין יתר היתרונות:

  • גיבוי מלא: הענן מספק גיבוי מלא עבור כל המיילים, בצורה מוצפנת ומאובטחת, ללא התחשבות בעומסים השונים.
  • סינון: שירות מייל בענן מאפשר לסנן מבעוד מועד תכנים לא ראויים והודעות ספאם בלתי רצויות.
  • אבטחה: הודות לשמירת הקבצים בענן, קיימת הגנה תמידית על הקבצים המונעת פריצות וזליגת מידע רגיש.
  • סנכרון: הענן מאפשר לבצע תיאום מושלם בין כלל המחשבים וההתקנים הממוחשבים הקשורים לענן, דוגמת עובדי חברה ובעליה. זאת, ללא התחשבות במיקום גאוגרפי, זמן, או מכשיר בו מבוצע שימוש.
  • נפח: שירותי מיילים בענן מאפשרים לבחור את נפחו המקסימלי של תיבת הדואר האלקטרוני, בהתאם לצרכי הלקוח.

שירותי מיילים בענן מבית של קקדו טק

בכדי לוודא את תפעולה השוטף של מערכת הדואר האלקטרוני בענן, רצוי לפנות לספק מחשוב מוכר ומנוסה. הניסיון של החברה יוודא כי מדובר במערכת מיילים בענן מקצועית, אשר תאפשר גישה ממקומות מרוחקים ותבצע סנכרון תמידי במינימום תקלות. חברת קקדו טק מציגה ניסיון עשיר ומוניטין מעולה בכל הנוגע להקמת שירותי מיילים בענן לארגונים, עסקים וצרכים פרטיים. אנשי מקצוע מטעם קקדו טק מעניקים ליווי מקצועי משך כל ימות השבוע עבור מגוון לקוחות מרוצים ברחבי הארץ.