0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
ייעוץ וליווי טכנולוגי למוסדות ולעסקים

ייעוץ וליווי טכנולוגי למוסדות ולעסקים

אנו מצויים כיום בעידן טכנולוגי מתקדם, בו כל ארגון מוסד או עסק מוכרח להיעזר בשירותים ממוחשבים על מנת להתנהל כהלכה ולנצל את הפוטנציאל הטמון בתוכו. ללא שירותים ממוחשבים המותאמים כמו כפפה ליד לאופי וצרכי העסק, העסק עתיד לפגר מאחורי מגוון המתחרים הרחב הקיים בשוק, וכפי שידוע, השוק הישראלי מוצף בעסקים מכל תחום, והתחרות נחשבת כלל לא פשוטה.

בדיוק בשל כך, ייעוץ וליווי טכנולוגי למוסדות ועסקים נחוץ מאין כמוהו. אנשי מקצוע מטעם חברת המחשוב צפויים לנצל את נסיונם הרב בתחום המחשבים, בכדי לייעל את תפעול ותפקוד העסק כולו.

שירותי ייעוץ וליווי טכנולוגים

מטרתם העיקרית של שירותי ליווי וייעוץ לארגונים שונים היא לייעל את תפעולם, על ידי שדרוג או הקמת מערכות מחשוב אפקטיביות ומתקדמות. אלו יגרמו ליצול משאבים מינימלי, וכתוצאה מכך יחסכו עלויות כספיות רבות בנוסף לזמן רב. בין שאר השירותים הכלולים בליווי וייעוץ טכנולוגי לעסקים ומוסדות:

  • ייעוץ בנוגע להקמת ושדרוג מערכות טלפוניה מודרניות ומתקדמות.
  • ייעוץ מקיף בנוגע לשרתי המחשוב הקיימים במוסד, או לחלופין לייסודם מאפס.
  • ייעוץ בנוגע להקמת תשתיות ממוחשבות, שרתים ורשתות.
  • ייעוץ בנוגע למיילים בענן.
  • ייעוץ בנוגע לשירותי גיבוי בענן.
  • טיפול בתקלות ובחינת עמידה בפני עומסים.
  • ליווי מקיף בכל הנוגע לעבודה יעילה מסודרת ומאורגנת במערך המחשוב.

בחירת חברת מחשוב

הן ייעוץ טכנולוגי והן ליווי טכנולוגי חשובים מאין כמותם עבור תפעול יעיל ומקצועי של כל עסק ומוסד. בכדי לוודא מעל לכל ספק כי מדובר בייעוץ וליווי מקצועיים, חשוב לערוך סקר שוק מקיף בחיפוש אחר חברה מנוסה ומוכרת המספקת מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים. בין שאר  שירותיה, חברת קקדו טק מעניקה ייעוץ וליווי טכנולוגי מקצועיים, בעזרת שימוש באנשי מקצוע מהשורה הראשונה. לחברה ניסיון של למעלה מעשור בתחום הטכנולוגיה, במהלכו צברה החברה מוניטין חיובי ואינספור ביקורות אוהדות מאת לקוחות שהתעסקו עמה. כל בעל עסק או לקוח שיוצר קשר עם החברה זוכה לפגישת עבודה ראשונית, במהלכה לומדים אנשי מקצוע מטעם החברה את העסק, ומגבשים יחד עם בעליו תכנית עבודה טכנולוגית מוסדרת ומקצועית.