0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
הקמת ותחזוקת רשתות תקשורת

הקמת ותחזוקת רשתות תקשורת

כל בעל עסק מתחיל ומנוסה יודע כי על מנת לייעל את תפעול העסק, ולמקסם את הפוטנציאל הטמון בו, עליו להיעזר ברשתות תקשורת יעילות ומתקדמות. אם עד לפני מספר שנים היה ניתן לחזות בעסקים המנוהלים בצורה ידנית, אשר כללה תיוק מסמכים ואישורים בקלסרים ובתיקיות נייחות, כיום הכול מתנהל בצורה ממוחשבת.

טלפוניה, קופה רושמת, מדפסות מקוונות, עמדות עבודה ומצלמות אבטחה הן רק חלק קטן מדוגמאות נפוצות לרשתות התקשורת השונות. הצורך ברשתות התקשורת אינו פוסח על אף עסק, כאשר משתמשים בהם עסקים גדולים וקטנים כאחד.

הקמת רשתות תקשורת

בין אם הנך עונה להגדרת בעל עסק מתחיל, ואף אם בבעלותך עסק קיים וברצונך לשדרג או להקים בו רשת תקשורת, מומלץ לבצע פנייה לחברה המתמחה בתחום הקמת רשתות תקשורת. הקמת רשתות תקשורת מאפשרת הלכה למעשה לקשר ולחבר את כל מערכות המחשוב השונות הקיימות בעסק והנחוצות לתפעולו.

שלבי הקמת רשתות תקשורת:

  • תכנון ראשוני: הלקוח ואנשי מקצוע מטעם החברה ישבו יחדיו ויבדקו את צרכי הלקוח בכל הנוגע לרשתות התקשורת. בהתאם לצרכים הללו, יציגו אנשי המקצוע גרף תכנון ראשוני שך תשתיות התקשורת העתידיות.
  • סיפוק ורכישת ציוד: חברת התקשורת תרכוש ותספק ציוד מתקדם עבור רשתות התקשורת של העסק.
  • בניית רשת התקשורת: אנשי מקצוע יגיעו למוסדות העסק במטרה להקים באופן פיזי את תשתיות התקשורת. עם סיום ההתקנה יבוצעו בדיקות תקינות, אשר יכללו אבחון תקלות פוטנציאליות ובחינת מצבי עומס שונים.

תחזוקה שוטפת על ידי ספק תקשורת

עם הקמת רשת התקשורת, יש לתאם  עם ספק התקשורת הנבחר על תחזוקת רשתות תקשורת. הואיל ומדובר בנושא טכנולוגי רגיש, הדורש ידע רב ותחזוקה שוטפת ומקצועית במטרה למנוע תקלות, יש ליצור קשר עם חברה המתמחה הן בהקמת והן בהליך תחזוקת רשתות תקשורת שונות. חברת קקדו טק מתמחה בניהול וליווי פרויקטים ממוחשבים שונים, לרבות הקמת ותחזוקת רשתות תקשורת. לרשות החברה ניסיון עשיר של למעלה מעשור, מוניטין יוצא מן הכלל, ואנשי מקצוע איכותיים העומדים לרשות הלקוחות ומעניקים להם ליווי אישי ומקצועי כל העת.