0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
אודות

צרו קשר

בכל נושא אחר מלאו את הטופס מתחת ונחזור אליכם בהקדם.

חברת קקדו טק הינה חברת פתרונות מחשוב שהוקמה בשנת 2007 מתוך כוונה לשנות את התפיסה של הייטק באזור הדרום. אמינות, שירות ויחס אישי לכל לקוח סייעו לחברת קקדו טק להתרחב וכיום אנו מספקים פתרונות מחשוב לחברות בכל הארץ.

חברת קקדו טק מספקת פתרונות מחשוב לעסקים תוך מתן איכות ושירות ברמה גבוהה במיוחד, כנהוג בחברות בינלאומיות, ומביאה את הפיתוחים האחרונים בעולם המחשוב עד לשולחנו של אחרון העובדים.
החברה עוסקת בביצוע פרוייקטים מקצה לקצה של אינטגרציה, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית, ייעוץ, Offshore, בדיקות, הדרכה והטמעה ופתרונות חומרה מובילים. מערכות תוכנה, תפעול פרויקטים, הקמת תשתית ושירותי תמיכה.

אנחנו בקקדו טק מתמחים בניהול פרוייקטים של מחשוב משלב הרעיון ועד לשלב התכנון, ההקמה, ההטמעה והדרכת הצוות בבית העסק. כל זאת בהתאמה של הטכנולוגיה ללקוח.
בקקדו טק עובדים מיטב המומחים, בעלי ניסיון מקצועי והכרות עם חידושים טכנולוגיים. תחומי ההתמחות של קקדו טק הם שרתי תקשורת מתקדמים, אבטחת מידע, פתרונות גיבוי, אחזקת שרתי דואר, טרמינל, ,VPN, VP, SQL ואחסון אתרים.
עם לקוחות קקדו טק המקבלים פתרונות מקצועיים במגוון תחומי המחשוב נמנים חברות ועסקים מתחומי התעשיה, המסחר והשירותים. לקוחות אלו נהנים מריכוז כל שירותי המחשוב לעסק במקום אחד ובליווי אישי: מכירת חומרה (עמדות מחשב וציוד היקפי, ציוד תקשורת, שרתים ומחשבים ניידים של החברות המובילות כדוגמתHP, Dell, IBM ), שיווק תוכנות מתקדמות שלMicrosoft ,Symantec ,Babylon ,NOD32.

מהיכן השם קקדו טק?
בעל החברה, שחר פלדמן, ניחן באהבה גדולה לתוכים בכלל וכאלו מסוג קקדו בפרט, והוא הבעלים של בית גידול לתוכים. השם קקדו טק מבטא את השילוב של שתי אהבות גדולות: תוכים ומחשבים.