0
טלפון: 08-623-0135
דואר אלקטרוני: office@k-t.co.il
אבטחת מידע – הדור הבא

אבטחת מידע – הדור הבא

בעידן הטכנולוגי בו אנו מצויים כיום, נושא אבטחת מידע הפך חיוני ורלוונטי מאי פעם. איומי הסייבר אינם פוסחים על אף עסק ארגון או חברה, ומדי עת ניתן לשמוע על מאגר נתונים נוסף שנפרץ, ומידע רגיש שזלג החוצה.

לו היה מדובר במקרים בודדים בלבד המעידים על אפיזודה חולפת ניחא, אולם בשעה ששרתים של חברות ענק נפרצים חדשות לבקרים, עסקים מאבדים את כבודם, אמינותם ולעיתים אף נוחלים הפסדים כלכליים בשל פרצות האבטחה, אין מנוס מלפנות לשירותי אבטחת מידע מקצועיים ואפקטיביים.

חשיבות אבטחת המידע

עד לא מזמן, כאשר המילה אבטחה הייתה מוזכרת, האסוציאציה הראשונית שהייתה עולה במוחנו הייתה אבטחה פיסית. בשנים האחרונות, נוספה להגדרות האבטחה אבטחה וירטואלית, המאבטחת מידע ממוחשב וחומרים וירטואליים חשובים. בעידן בו קיימת תחרות ענפה בין מגוון רחב של עסקים הפועלים באותו מישור, המידע אשר קיים לכל עסק וארגון הוא הנשק הכי גדול שלהם, והוא זה העשוי להקנות להם יתרון על פני המתחרים שלהם. לצורך הדוגמא, זה שנים רבות מספר חברות המייצרות משקאות דמויות קוקה קולה, מנסות להתחקות אחר המתכון המקורי של חברת האם. עד עתה, ניסיונותיהם עלו בתוהו כאשר הם לא צלחו במשימת הפקת הטעם האהוב והמוכר. תארו לכם שהמתכון הסודי של חברת קוקה קולה היה שמור ללא אבטחה מידע מתאימה במחשבי החברה. בקלות רבה האקרים ומומחי סייבר יכולים היו לפרוץ למחשבי החברה, להפיץ את המתכון הסודי ובכך לפגוע בהצלחת החברה. דוגמא זו ממחישה עד כמה אבטחת מידע חשובה עבור כל עסק, גדול כקטן.

אבטחת מידע של קקדו טק

בעת בחירת חברת מחשוב או ספק להתקנת אבטחת מידע עסק או בארגון שברשותכם, חשוב לאתר חברה מוכרת ובעל ניסיון רב בתחום. משום שנושא אבטחת המידע הינו כה רגיש, לא כדאי לנסות להתעסק עם חברות חדשות וחסרות ניסיון, על אף שהן עשויות להציע הצעות מחיר זולות מהמקובל. חברת קקדו טק הינה חברה מנוסה ומוכרת בקנה מידה ארצי, המספקת שירותי אבטחת מידע עבור מגוון רחב של לקוחות ברחבי הארץ. אבטחת המידע של קקדו טק מותאמת לכל חברה או עסק במיוחד, לצד ליווי מקצועי ואישי לכל אורך התהליך.